KIKKA BOO Количка Gianni 2 во 1

KIKKA BOO Количка Gianni 2 во 1

KIKKA BOO Количка Gianni 2 во 1

KIKKA BOO Количка Gianni 2 во 1

13,490 ден

Има

13,490 ден

Достапност: Има SKU: 5532087

Опис

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
• Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратнo, со лице кон родителот.
• Лесна челична конструкција.
• Предните и задните тркала може да се закочат.
• Предни ротирачки тркала.
• Зимска навлака за количката и за транспортерот.
• Торба за неопходни работи за бебето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: