Кеса за чување на мајчино млеко – 25/1

Кеса за чување на мајчино млеко – 25/1

Кеса за чување на мајчино млеко – 25/1

Кеса за чување на мајчино млеко – 25/1

510 ден

Има

510 ден

Достапност: Има SKU: 200003028

Опис

Филипс Авент кесите за складирање на мајчино млеко се многу практични за употреба. Во нив можете да го складирате мајчиното млеко во фрижидер или замрзнувач сосема безбедно бидејки се херметички затворени.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: