Керамичка саксија срце 5cm

Керамичка саксија срце 5cm

Вазна срце

Керамичка саксија срце 5cm

119 ден

Има

119 ден

Достапност: Има SKU: 170132

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: