Керамичка чинија мала сива ⌀18 1/1

Керамичка чинија мала сива ⌀18 1/1

керамичка чинија

Керамичка чинија мала сива ⌀18 1/1

60 ден

Има

60 ден

Достапност: Има SKU: 20211047

Опис

Керамичка чинија мала сива 1/1

Назив на продуктот: Керамичка чинија мала 1/1 XF21-03.

Димензии: Дијаметар на чинијата 18cm. Изработен од високо квалитетна керамика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: