Керамичка чинија мала ⌀18 1/1

Керамичка чинија мала ⌀18 1/1

керамичка чинија мала

Керамичка чинија мала ⌀18 1/1

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 20211045

Опис

Керамичка чинија мала 1/1

Назив на продуктот: Керамичка чинија мала 1/1 NY – 39.

Димензии: Дијаметар на чинијата 18cm. Изработен од високо квалитетна керамика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: