Керамичка чинија голема ⌀27 1/1

Керамичка чинија голема ⌀27 1/1

чинија

Керамичка чинија голема ⌀27 1/1

100 ден

Има

100 ден

Достапност: Има SKU: 20211046

Опис

Керамичка чинија голема 1/1

Назив на продуктот: Керамичка чинија голема 1/1 P -1323.

Димензии: Дијаметар на чинијата 27cm. Изработен од високо квалитетна керамика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: