EKSTRA FUNGI Замрзната малина 300gr

EKSTRA FUNGI Замрзната малина 300gr

KENDI Замрзната малина 300gr

EKSTRA FUNGI Замрзната малина 300gr

122 ден

Има

122 ден

EKSTRA FUNGI Замрзната малина 300gr

Достапност: Има SKU: 071852

Опис

EKSTRA FUNGI Замрзната малина 300gr

Опис: KENDI Замрзната малина.

Состав: Замрзната малина.

Нето: 300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: