EKSTRA FUNGI Замрзната јагода 300gr

EKSTRA FUNGI Замрзната јагода 300gr

KENDI Замрзната јагода 300gr

EKSTRA FUNGI Замрзната јагода 300gr

103 ден

Има

103 ден

EKSTRA FUNGI Замрзната јагода 300gr

Достапност: Има SKU: 071851

Опис

EKSTRA FUNGI Замрзната јагода 300gr

Опис:  KENDI Замрзната јагода.

Состав: Замрзната јагода.

Нето: 300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: