Карти за играње PIATNIK Classic

Карти за играње PIATNIK Classic

Карти за играње PIATNIK Classic

Карти за играње PIATNIK Classic

104 ден

Има

104 ден

Достапност: Има SKU: 6007858

Опис

Карти за играње PIATNIK Classic

Опис: Пластифицирани карти за играње Пиатник класик,во црвена/сина боја.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: