KARLO KRIVELIN Тестенини свежи 500gr

KARLO KRIVELIN Тестенини свежи 500gr

KARLO KRIVELIN Тестенини свежи 500gr

KARLO KRIVELIN Тестенини свежи 500gr

122 ден

Out of stock

122 ден

KARLO KRIVELIN Тестенини свежи 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 067021

Опис

Опис: KARLO KRIVELIN Тестенини свежи.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: