KARELIA SLIMS Цигари

KARELIA SLIMS Цигари

cigari one stop shop

KARELIA SLIMS Цигари

130 ден

Има

130 ден

Достапност: Има SKU: 065129

Опис

KARELIA SLIMS Цигари

Опис: Карелија слимс цигари

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: