KARELIA KREM Цигари

KARELIA KREM Цигари

cigari one stop shop

KARELIA KREM Цигари

130 ден

Out of stock

130 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 065131

Опис

KARELIA KREM Цигари

Опис: Карелија крем цигари

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: