Канта за отпадоци росфај 12l

Канта за отпадоци росфај 12l

корпа за отпадоци

Канта за отпадоци росфај 12l

715 ден

Има

715 ден

Достапност: Има SKU: 20211037

Опис

Канта за отпадоци росфај 12l

Назив на продуктот: Корпа за отпадоци со педала.

Капацитетот на корпата изнесува 12l.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: