KANDI Чоколадо со сецкан лешник 220gr

KANDI Чоколадо со сецкан лешник 220gr

KANDI Чоколадо со сецкан лешник 220gr

138 ден

Има

138 ден

KANDI Чоколадо со сецкан лешник 220gr

Достапност: Има SKU: 011701

Опис

KANDI Чоколадо со сецкан лешник 220gr

Опис: сецкан лешник

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 220gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: