KANDI Чоколадо лешник 35gr

KANDI Чоколадо лешник 35gr

11 ден

Out of stock

11 ден

KANDI Чоколадо лешник 35gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 041143

Опис

KANDI Чоколадо лешник 35gr

Опис: лешник

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 35gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: