Калкулатор NOKI H-MS008

Калкулатор NOKI H-MS008

Калкулатор NOKI H-MS008

579 ден

Има

579 ден

Калкулатор NOKI H-MS008

Kalkulator Ноки Х- МС008

Достапност: Има SKU: 6003820

Опис

Калкулатор NOKI H-MS008

 

Калкулатор

 

Состав: Пластика

 

Функции:

  • 12-цифрен калкулатор со  широк екран
  • двојно напојување(соларна енергија и батерија)
  • трајна тастатура

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8693245018606

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: