Калкулатор NOKI H-MS003

Калкулатор NOKI H-MS003

Калкулатор NOKI H-MS003

599 ден

Има

599 ден

Kalkulator  Ноки Х – МС003

Достапност: Има SKU: 6003821

Опис

Калкулатор NOKI H-MS003

 

Калкулатор

 

Состав: Пластика

 

Функции:

  • 12-цифрен калкулатор со  широк екран
  • двојно напојување(соларна енергија и батерија)
  • трајна тастатура

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод:  8693245000649

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: