Калкулатор NOKI H-MC002

Калкулатор NOKI H-MC-002

Калкулатор NOKI H-MC002

469 ден

Има

469 ден

Калкулатор NOKI H-MC002

Kalkulator Ноки Х -МЦ002

Достапност: Има SKU: 6000087

Опис

Калкулатор NOKI H-MC002

 

Калкулатор

 

Состав: Пластика

 

Функции:

  • 12-цифрен калкулатор со  широк екран
  • двојно напојување(соларна енергија и батерија)
  • трајна тастатура

 

Земја на потекло: Турција

Баркод: 8693245000762

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: