Kalanchoe Calandiva mix

Kalanchoe Calandiva mix

Kalanchoe Calandiva mix

Kalanchoe Calandiva mix

140 ден

Има

140 ден

Достапност: Има SKU: 2000000047

Повеќе информации

Димензии 10.5 × 25 cm

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: