JUMIS Сладолед јагода 70gr

JUMIS Сладолед јагода 70gr

24 ден

Има

24 ден

Достапност: Има SKU: 038205

Опис

JUMIS Сладолед јагода 70gr

Опис: Сладолед во прав со вкус на јагода

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 70gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: