JOYA Напиток од соја со ванила 1l

JOYA Напиток од соја со ванила 1l

JOYA Напиток од соја со ванила 1l

JOYA Напиток од соја со ванила 1l

178 ден

Out of stock

178 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 075435

Опис

JOYA Напиток од соја со ванила 1l

Опис: Напиток од соја со ванила

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: