JOVITA Пробиотски јогурт 0.5l

JOVITA Пробиотски јогурт 0.5l

JOVITA Пробиотски јогурт 0.5l

JOVITA Пробиотски јогурт 0.5l

29 ден

Out of stock

29 ден

JOVITA Пробиотски јогурт 0.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 033445

Опис

JOVITA Пробиотски јогурт 0.5l

Опис: Јогурт збогатен со пробиотски бактерии.

Нето: 0.5l

Состав: Пастеризирано и хомогенизирано кравјо млеко ,јогуртни култури и пробиотски култури.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: