JOKA Ајран 0.5l

JOKA Ајран 0.5l

JOKA Ајран 0.5l

24 ден

Out of stock

24 ден

JOKA Ајран 0.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 020759

Опис

JOKA Ајран 0.5l

Опис: Ајран-Обезмастен производ добиен со млечно-кисела ферментација на пастеризирано млеко.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:0.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: