JOHNSON’S Лосион bedtime 300ml

JOHNSON’S Лосион bedtime 300ml

JOHNSON’S Лосион bedtime 300ml

JOHNSON’S Лосион bedtime 300ml

182 ден

Има

182 ден

JOHNSON’S Лосион bedtime 300ml

Достапност: Има SKU: 026135

Опис

JOHNSON’S Лосион bedtime 300ml

Опис: Лосион за тело. Лосион погоден за вашите најмилите и најмладите членови на семејствата – бебињата.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 300ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: