JOHNSON’S Купка Bedtime 500ml

JOHNSON’S Купка Bedtime 500ml

JOHNSON Купка Bedtime 500ml

JOHNSON’S Купка Bedtime 500ml

175 ден

Има

175 ден

JOHNSON’S Купка Bedtime 500ml

Достапност: Има SKU: 070874

Опис

JOHNSON’S Купка Bedtime 500ml

Опис: Џонсон бедтајм купка- нежно ја чисти чувствителната кожа и ја прави поздрава. Делува смирувачки.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: