JOHNNIE WALKER Red label кутија 0.7l

JOHNNIE WALKER Red label кутија 0.7l

JOHNNIE WALKER Red label кутија 0.7l

JOHNNIE WALKER Red label кутија 0.7l

999 ден

Има

999 ден

JOHNNIE WALKER Red label кутија 0.7l

Достапност: Има SKU: 034250

Опис

JOHNNIE WALKER Red label кутија 0.7l

Опис: JOHNNY WALKER Red label 0.7l
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: