JOHNNIE WALKER RED LABEL кутија 1l

JOHNNIE WALKER RED LABEL кутија 1l

JOHNNIE WALKER RED LABEL кутија 1l

JOHNNIE WALKER RED LABEL кутија 1l

1,099 ден

Има

1,099 ден

JOHNNIE WALKER RED LABEL кутија 1l

Достапност: Има SKU: 012336

Опис

JOHNNIE WALKER RED LABEL кутија 1l

Опис: JOHNNIE WALKER RED LABEL 1l
Состав: Вкус формиран од 35 различни виски основи, , во кој се прелеваат чадени и зачински мирисни ноти.
Нето: 1l.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Велика Британија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: