JOHNNIE WALKER RED LABEL без кутија 0.7l

JOHNNIE WALKER RED LABEL без кутија 0.7l

JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7l

JOHNNIE WALKER RED LABEL без кутија 0.7l

949 ден

Има

949 ден

JOHNNIE WALKER RED LABEL без кутија 0.7l

Достапност: Има SKU: 034251

Опис

JOHNNIE WALKER RED LABEL без кутија 0.7l

Опис: JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7l
Состав: Вкус формиран од 35 различни виски основи, , во кој се прелеваат чадени и зачински мирисни ноти. Совршен пијалак кој се консумира чист, во едноставни миксови или како основа на најпознатите виски коктели.
Нето: 0.7l.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Велика Британија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: