JOGOBELLA Овошен јогурт со мусли 200gr

JOGOBELLA Овошен јогурт со мусли 200gr

JOGOBELLA Овошен јогурт со мусли 200gr

JOGOBELLA Овошен јогурт со мусли 200gr

39 ден

Out of stock

39 ден

JOGOBELLA Овошен јогурт со мусли 200gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 072379

Опис

JOGOBELLA Овошен јогурт со мусли 200gr

Опис: Овошен јогурт Јогобела со мусли
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 200gr
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: