J&B Виски 0.7l

J&B Виски 0.7l

J&B Виски 0.7l

939 ден

Има

939 ден

J&B Виски 0.7l

Достапност: Има SKU: 034253

Опис

J&B Виски 0.7l

Опис: J&B Виски 0.7l
Состав: Жесток алкохолен пијалок. Неповторливо шкотско виски, кое во себе содржи 42 вкусови на виски внимателно комбинирани со цел да се креира суптилен, мазен и комплексен вкус. Креирано во Лондон, а дестилирано во Шкотска.
Нето: 0.7l.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Шкотска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: