JANA SPORT Негазирана вода 0.5l

JANA SPORT Негазирана вода 0.5l

JANA SPORT Негазирана вода 0.5l

JANA SPORT Негазирана вода 0.5l

28 ден

Има

28 ден

JANA SPORT Негазирана вода 0.5l

Достапност: Има SKU: 024359

Опис

JANA SPORT Негазирана вода 0.5l

Опис: JANA SPORT Негазирана вода.

Благодарение на исклучителниот минерален состав, во кој особено се истакнува односот на калциум и магнезиум, Jana има препознатлив свиленкав вкус, којшто ја прави нежна и елегантна. Идеалниот минерален состав, единствениот вкус и исклучителната чистота ја позиционираа Jana како врвен природен производ.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: