JANA Негазирана вода 0.5l

JANA Негазирана вода 0.5l

JANA Негазирана вода 0.5l

JANA Негазирана вода 0.5l

23 ден

Out of stock

23 ден

JANA Негазирана вода 0.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 030882

Опис

JANA Негазирана вода 0.5l

Опис: Негазирана природна минерална вода

Нето: 0.5l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: