JANA Леден чај праска 1.5l

JANA Леден чај праска 1.5l

JANA Леден чај праска 1.5l

JANA Леден чај праска 1.5l

62 ден

Out of stock

62 ден

JANA Леден чај праска 1.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 024346

Опис

JANA Леден чај праска 1.5l

Опис: Ладен чај од праска. Уживајте во традиционално мешаните фини чаеви и избрани сортни праскви.

Нето: 1.5l

Состав: Означено на пакувањето.

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: