JANA Леден чај праска 0.5l

JANA Леден чај праска 0.5l

JANA Леден чај праска 0.5l

JANA Леден чај праска 0.5l

38 ден

Има

38 ден

JANA Леден чај праска 0.5l

Достапност: Има SKU: 024347

Опис

JANA Леден чај праска 0.5l

Опис: Ладен чај од праска. Уживајте во традиционално мешаните фини чаеви и избрани сортни праскви.

Нето: 0.5l

Состав: Означено на пакувањето.

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: