JANA Леден чај лимон 1.5l

JANA Леден чај лимон 1.5l

JANA Леден чај лимон 1.5l

JANA Леден чај лимон 1.5l

62 ден

Има

62 ден

JANA Леден чај лимон 1.5l

Достапност: Има SKU: 024350

Опис

JANA Леден чај лимон 1.5l

Опис: Леден чај од лимон. Освежете се во право летно освежување на база на природната минерална вода Јана.

Нето: 1.5l

Состав: Вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), регулатор на киселост: натриум цитрати, сок од лимон (0,1%) од концентрат, природни ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од лимонска трева (0,01%), засладувач: стевиол гликозиди.

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: