JANA JUNIOR Негазирана вода 0.25l

JANA JUNIOR Негазирана вода 0.25l

JANA JUNIOR Негазирана вода 0.25l

JANA JUNIOR Негазирана вода 0.25l

20 ден

Out of stock

20 ден

JANA JUNIOR Негазирана вода 0.25l

Достапност: Нема на залиха SKU: 024368

Опис

JANA JUNIOR Негазирана вода 0.25l

Опис: Негазирана природна минерална вода

Нето: 0.25l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: