JANA BABY Негазирана вода 1l

JANA BABY Негазирана вода 1l

JANA BABY Негазирана вода 1l

JANA BABY Негазирана вода 1l

32 ден

Има

32 ден

JANA BABY Негазирана вода 1l

Достапност: Има SKU: 029700

Опис

JANA BABY Негазирана вода 1l

Опис: Негазирана природна минерална вода за бебе

Нето: 1l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: