JAMESON Виски Со две чаши 40% 0,7l

JAMESON Виски Со две чаши 40% 0,7l

JAMESON Со две чаши 40% 0,7l

JAMESON Виски Со две чаши 40% 0,7l

1,409 ден

Out of stock

1,409 ден

JAMESON Виски Со две чаши 40% 0,7l

Достапност: Нема на залиха SKU: 050666

Опис

JAMESON Виски Со две чаши 40% 0,7l

Опис: JAMESON Со две чаши 40% 0,7l
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 0.7l.
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: