JAMIESON PRENATAL Мултивитамин x100 tbl

JAMIESON PRENATAL Мултивитамин x100 tbl

Jamieson prenatal 100 posto complete multivitamin

JAMIESON PRENATAL Мултивитамин x100 tbl

930 ден

Има

930 ден

Достапност: Има SKU: 150148

Опис

JAMIESON PRENATAL Мултивитамин x100 tbl

Опис: Мултивитамински комплет 100 обложени таблети.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето:60/1.
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: