JAMIESON MULTI MAX strenght x90 tbl

JAMIESON MULTI MAX strenght x90 tbl

JAMIESON MULTI MAX strenght x90 tbl

997 ден

Out of stock

997 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150115

Опис

JAMIESON MULTI MAX strenght x90 tbl

Опис: Спектарот на мултивитамини и минерали е формулиран според најновите истражувања за современите нутритивни потреби.
Максималната моќ на производот обезбедува широк спектар на есенцијални хранливи материи со синергиска комбинација од 14 витамини и 11 минерали, и 2 адјуванси.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  90 tbl

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: