JAMIESON MAGNESIUM 250 mg x90 tbl

JAMIESON MAGNESIUM 250 mg x90 tbl

JAMIESON MAGNESIUM 250 mg x90 tbl

439 ден

Out of stock

439 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150118

Опис

JAMIESON MAGNESIUM 250 mg x90 tbl

Опис: Магнезиум има големо влијание за здравјето на коските, мускулите и срцето, односно помага во нивното правилно функционирање.

Состав во 1 таблета:

Елементарен магнезиум (оксид, глуконат, лактат)………………………..………………..250 mg

Земја на потекло: Означено на пакувањео.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: