JAGERMEISTER Ликер 1l

JEGERMASTER Ликер 1l

JAGERMEISTER Ликер 1l

1,259 ден

Има

1,259 ден

JAGERMEISTER Ликер 1l

Достапност: Има SKU: 023832

Опис

JAGERMEISTER Ликер 1l

Опис: Ликер.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: