JAFFA Колачи со чоколадо 75gr

JAFFA Колачи со чоколадо 75gr

JAFFA Колачи со чоколадо 75gr

JAFFA Колачи со чоколадо 75gr

33 ден

Out of stock

33 ден

JAFFA Колачи со чоколадо 75gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 075462

Опис

JAFFA Колачи со чоколадо 75gr

Опис: Јафа колачи со чоколадо и портокал.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 75gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: