JACOBS Кафе 3 во 1 15.2gr

JACOBS Кафе 3 во 1 15.2gr

12 ден

Out of stock

12 ден

JACOBS Кафе 3 во 1 15.2gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 036216

Опис

JACOBS Кафе 3 во 1 15.2gr

Опис: Јакобс инстант кафе 3 во 1.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 15gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: