JACOBS GOLD CREAM Кафе 100gr

JACOBS GOLD CREAM Кафе 100gr

JACOBS GOLD CREAM Кафе 100gr

234 ден

Има

234 ден

Достапност: Има SKU: 033776

Опис

Опис: JACOBS GOLD CREAM Кафе.

Инстант кафе кое се добива со посебна  Freeze Dried постапка.

Со преработка на најквалитетни зрна кафе со добиваат златните гранули кои гарантираат преопознатлив вкус и арома.

Нето: 100gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: