JACK DANIELS Виски 40% 0.7l

JACK DANIELS Виски 40% 0.7l

JACK DANIELS Виски 40% 0.7l

1,379 ден

Има

1,379 ден

JACK DANIELS Виски 40% 0.7l

Достапност: Има SKU: 013105

Опис

Опис:  JACK DANIELS Виски.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 0.7l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  САД

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: