JACK DANIELS Виски 0.5l

JACK DANIELS Виски 0.5l

JACK DANIELS Виски 0.5l

910 ден

Има

910 ден

JACK DANIELS Виски 0.5l

Достапност: Има SKU: 055635

Опис

Опис:  JACK DANIELS Виски.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 0.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  САД.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: