JACK DANIELS Виски 0.7l + 2 чаши Кутија

JACK DANIELS Виски 0.7l + 2 чаши Кутија

JACK DANIELS Виски 0.7l + 2 чаши Кутија

JACK DANIELS Виски 0.7l + 2 чаши Кутија

1,605 ден

Out of stock

1,605 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 017236

Опис

Опис: JACK DANIELS Со 2 чаши кутија 0.7l.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 0.7l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  САД.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: