Јаболка Златен Делишес – кг

Јаболка Златен Делишес – кг

Јаболка Златен Делишес - кг

Јаболка Златен Делишес – кг

42 ден

Out of stock

42 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99008

Опис

Рачно одбрани свежи јаболка од сортата златен делишес.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  ± 50 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: