IZVORSKA Негазирана вода 4+2 гратис 6*1.5l

IZVORSKA Негазирана вода 4+2 гратис 6*1.5l

IZVORSKA Негазирана вода 4+2 гратис 6*1.5l

76 ден

Out of stock

76 ден

IZVORSKA Негазирана вода 4+2 гратис 6*1.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 032867

Опис

IZVORSKA Негазирана вода 4+2 гратис 6*1.5l

Опис: Изворска негазирана вода (4+2 гратис).

Природна , минерална, негазирана вода.Со исклучителен минерален состав и совршен баланс на калиум и магнезиум. Изворска е чиста бистра и здрава вода.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: